4 цікаві ідеї для фасадів одноповерхового будинку

Одноповерхові будівлі чудово вписуються в ландшафт, їхні мешканці можуть з вікон милуватися природою, а естетичні почуття сусідів не страждають через загороджений забудовою краєвид. Одноповерховий будинок ідеально гармонуватиме із середовищем за умови, що ми підберемо для нього відповідний колір фасаду.

Ідеї фасадів

Фасад одноповерхових будинків відіграє дуже важливу роль у досягненні кінцевого ефекту – стильного і гармонійно вписаного в ландшафт. Підбір відповідної колористики варто здійснювати, враховуючи конструкцію будинку і вид покрівлі.

Нестаріюча класика

Найпопулярнішими є одноповерхові будинки з класичною конструкцією і традиційним багатосхилим (вальмовим) дахом. Для такого типу будівлі рекомендовано світлі кольори штукатурокМозаїчна штукатурка TD 50Мозаїчна штукатурка TD 50Дивитися більше з коричневої, бежевої та сірої палітри. Світлі кольори фасадів можна урізноманітнити за допомогою елегантної темно-коричневої черепиці.

*на рисунку:
Проект будинку:ОКСАМИТ 4
Використані кольори:
Штукатурка 1: 320C
Штукатурка 2: 320F
Мозаїчна штукатурка: MD15 

Новий подих традиції

Звісно, навіть класична забудова дозволяє дати волю фантазії. Фасад одноповерхового будинку можна оживити за допомогою сміливої і незвичайної колористики. Цікаві фасади в червоних відтінках чудово пасують до атмосфери традиційних односімейних котеджів. Червоні фасади нагадують про барви квітів – троянд, півоній, тому органічно впишуться в пейзаж і стануть його окрасою.

*на рисунку:
Проект будинку:НЕПТУН 5
Використані кольори:
Штукатурка 1: 280B
Штукатурка 2: 280E
Мозаїчна штукатурка: MS 70 

Фасади одноповерхових будинків з плоским дахом

Цікавим явищем у сучасній архітектурі є одноповерхові будинки з плоским дахом, які вимагають нового погляду на оформлення фасаду, ніж традиційні будівлі. Сучасні мінімалістські конструкції самі собою привертають увагу своєю несхожістю й унікальністю, однак лише в поєднанні з цікавими фасадами набувають неповторного шарму й ультрасучасного стилю.

Ніжні та природні фасади

Проста конструкція в кубістичному стилі вимагає відповідної колористичної оправи. Неправильний вибір кольорів може призвести до непривабливого і гнітючого вигляду. Цього можна уникнути, використовуючи ніжні відтінки білого кольору й теплі тони сірого. Завдяки таким барвам будинок, незважаючи на строгу геометричну форму, матиме затишний вигляд. Ідеальним доповненням до біло-сірого фасаду стануть панелі з натуральної деревини.

*на рисунку:
КОМПЛЕКТ: YG 59
Проект будинку: ЖАДЕЇТ
Використані кольори:
Штукатурка 1:130 Е, Штукатурка 2: 380 D
Мозаїчна штукатурка: MN48
Дах: графітовий
Столярні вироби:
антрацитовий RAL 7015
Лакобейц VIDARON:
L08 Палісандр королівський

Фасади, натхненні кольором неба

Блакитний – один з наймодніших кольорів останніх сезонів. Цей колір, який порівняно рідко використовують в архітектурі, ідеально підходить для сучасних конструкцій. Світлий відтінок додасть будинку з плоским дахом легкості. Завдяки поєднанню блакитного і вершково-білого будинок матиме ніжний, витончений вигляд, а потужний акцент у вигляді мозаїчної штукатуркиМозаїчна штукатурка TD 50Мозаїчна штукатурка TD 50Дивитися більше темного кольору чудово доповнить образ.

*на рисунку:
Проект будинку: АЛІБІ
Використані кольори:
Штукатурка 1: 120F
Штукатурка 2: 480D
Мозаїчна штукатурка: MS 113

Галерея: