Світлі кольори фасаду – 10 ідей оформлення

Перше враження можна справити лише один раз – це правило стосується як людей, так і будинків, тому варто подбати не лише про дизайн інтер’єру, а й про зовнішній вигляд нашого дому. Фасад разом з кольорами стін, даху, декоративних елементів та цоколів надає будинку характеру, стаючи візитною карткою його мешканців.

Кольори фасаду, перевірені часом

Вибір кольору фасаду будинку не належить до найпростіших рішень, оскільки вибрана барва супроводжуватиме нас протягом багатьох років. Варто пам'ятати, що мода змінюється, наші вподобання і смаки – також, тому вдалою ідеєю буде вибір нейтральних кольорів, які мають непідвладну часові чарівність, завжди красиво вписуються в навколишнє середовище і гарно сприймаються. Білий чи сірий фасад завжди буде актуальним.

Білий фасад

Білий колір фасаду має багато плюсів, передовсім з естетичної позиції. Хоч білий фасад на перший погляд і видається абсолютно нейтральним, він красиво виділяє будинок на тлі навколишньої зелені та інших споруд. Окрім того, білий колір вносить у простір відчуття гармонії та порядку.

Світлі фасади

Якщо хочеться додати краплину кольору до фасаду, можна застосувати світлу палітру барв. Кольори «off-white», пастельні, ніжні бежеві й сірі пом’якшать виразний характер білого. Які ж кольори фасаду будинку обрати?

Ось 10 ідей оформлення:

  1. Білий фасад і деревина – білий колір у поєднанні з дерев’яними панелями надають будинку сучасного, екологічного вигляду. Дерево є красивим декоративним елементом, який привертає увагу своєю натуральністю й теплом. 

*на рисунку
Комплект B 41
Проект будинку: ОВАЦІЯ
Використані кольори:
Штукатурка 1: 500 F
Штукатурка 2: 480 D
Мозаїчна штукатурка: MS 48
Дах: чорний
Столярні вироби: коричневий
Лакобейц VIDARON
L06 Американський махагон

  1. Сірий фасад – варіанти сірого кольору надзвичайно різноманітні: у широкій палітрі знайдемо як теплі, так і холодні відтінки. Сірий має прекрасний вигляд у міському просторі. Проте в поєднанні з кам’яною плиткою сірий фасад набуває деяких рис стилю кантрі. 

*на рисунку
Комплект YR 7
Проект будинку: ГОРОШОК
Використані кольори:
Штукатурка 1: 320 F
Штукатурка 2: 360 E
Мозаїчна штукатурка: MD 21
Дах: графітовий
Столярні вироби: RAL 3003
Лакобейц VIDARON:
L16 Сірий антрацит 

  1. Жовтий фасад – особливо рекомендовано для фасаду злегка приглушені відтінки кольору соломи і меду. Жовті кольори підходять насамперед для традиційних будинків, хоча в поєднанні з сірими трапляються і в сучасних забудовах.

*на рисунку
Проект будинку: АМАРИЛІС
Використані кольори:
Штукатурка 1: 130 F
Штукатурка 2: 130 D
Мозаїчна штукатурка: MS 73 

  1. Фіолетовий фасад – елегантний і витончений колір лаванди підходить для романтичних вілл, а також для будинків тих, кому подобається привертати увагу перехожих. Світлі фасади в пастельному відтінку фіолетового – безпечний вибір, вони чудово гармонують із навколишньою зеленню.

*на рисунку
Проект будинку: ГРАНАТ 2
Використані кольори:
Штукатурка 1: 300E
Штукатурка 2: 300C
Мозаїчна штукатурка: MD 21 

  1. Бежевий фасад – світлі відтінки коричневого ідеально гармонують з натуральною деревиною. Бежевий фасад теплий і непідвладний часові. Бежеві відтінки ненав’язливі й красиво поєднуються з декоративними цоколями та фактично будь-якою черепицею.

*на рисунку
Проект будинку: ОДУД 2
Використані кольори:
Штукатурка 1: 350E
Штукатурка 2: 120F
Мозаїчна штукатурка: MD 15 

  1. Зелений фасад – зелений колір на зовнішніх стінах будинку має благородний вигляд. Правильно підібраний відтінок не порушує ландшафту, навпаки, гармонує із садовою рослинністю. Поєднання оливкової та фісташкової зелені створить оригінальний, яскравий фасад.

*на рисунку
Проект будинку: БЕРІЗКА 2
Використані кольори:
Штукатурка 1: 420E
Штукатурка 2: 420C
Мозаїчна штукатурка: MS 01 

  1. Блакитний фасад – будинки кольору неба неповторно красиві. Світло-блакитна барва надає конструкції легкості та чарівності. У Польщі блакитні фасади трапляються порівняно рідко, а шкода, адже в комбінації з блакитно-сірим відтінком та графітовою черепицею вони просто вражають.

*на рисунку
Проект будинку: ДЕЦИМА 6
Використані кольори:
Штукатурка 1: 480F
Штукатурка 2: 470C
Мозаїчна штукатурка: MS 48

  1. Різноколірні фасади – досконале рішення для будинків з великою площею. Світлішу основу можна розбавити темнішими декоративними елементами, які позначатимуть межі окремих функціональних зон.

*на рисунку
Проект будинку: ЯГОДА
Використані кольори:
Штукатурка 1: 120F
Штукатурка 2: 500E
Штукатурка 3: 280B
Мозаїчна штукатурка: MD 25 

  1. Контрастна колористика – вибираючи оформлення фасаду, зазвичай зупиняються на гармонійних варіантах. Проте все моднішими стають контрастні поєднання. Світлий або білий фасад у поєднанні з контрастним обрамленням віконних рам, цоколями і дахом темного кольору матиме жвавий та сучасний вигляд.

*на рисунку
Проект будинку: ОЖИНА
Використані кольори:
Штукатурка 1: 400F
Штукатурка 2: 400D
Мозаїчна штукатурка: MS 48

  1. Структурні штукатурки – оздоблення фасаду – це не лише колір, а й фактура. Завдяки вкрапленню декоративних елементів, покритих мозаїчною штукатуркоюМозаїчна штукатурка TD 50Мозаїчна штукатурка TD 50Дивитися більше, фасад матиме нетрадиційний та оригінальний вигляд.

*на рисунку
Проект будинку: ОКСАМИТ 4
Використані кольори:
Штукатурка 1: 320C
Штукатурка 2: 320F
Мозаїчна штукатурка: MD 15

Галерея: