Кольори фасаду і графітовий дах– 5 оригінальних ідей

Сірий колір є одним із найпопулярніших у світі архітектури та будівництва – це стосується і вибору кольору покрівлі.

Графітовий колір даху. А фасад?

Багато забудовників зупиняють свій вибір на темно-сірій, графітовій черепиці, оскільки вона має чудовий вигляд і гармонує з дуже широкою палітрою кольорів, завдяки чому майбутні мешканці можуть дозволити собі оригінальність і підібрати найрізноманітніші кольори фасаду до графітового даху.

Колір фасаду до графітового даху

Зовнішнє оздоблення надає кожному будинку неповторного характеру і стилю. Обираючи графітовий дах, отримуємо можливість множити ідеї оформлення фасаду до нескінченності. На наш вибір – класичні та елегантні, але також незвичайні й оригінальні варіанти. Приймаючи рішення про конкретні матеріали для оздоблення фасаду, варто враховувати також стиль, форму, конструкцію нашої оселі, а також навколишнє середовище, проте це не означає, що ми маємо йти торованим шляхом.

Відмова від традицій – графітовий дах і зелений фасад

Традиційні будинки з двосхилим дахом мають велику популярність завдяки функціональності, а також стриманому й елегантному вигляду, який добре вписується в довкілля. Проста конструкція і приглушений колір даху аж благають про краплину творчого шаленства! Поєднання двох відтінків зеленого кольору – надзвичайно модне рішення. Зупинивши свій вибір на злегка приглушеному кольорі стиглої трави і світлому відтінку зеленого горошку, можемо бути певні: будинок виглядатиме красиво, особливо в оточенні стильно оформленого саду.

*на рисунку
Проект будинку: ДЮЙМОВОЧКА 3
Використані кольори:
Штукатурка 1: 410F
Штукатурка 2: 390C
Мозаїчна штукатурка: MS 48 

Сучасна елегантність – графітовий дах і сірий фасад

Для сучасної архітектури характерні надзвичайна економність та поміркованість. Тут керує добре відомий у світі моди принцип «менше означає більше». Компактні й відкриті для простору сучасні будинки вимагають витонченого й натурального оздоблення. Графітовий дах у проектах такого типу варто комбінувати з кольорами тієї самої родини, тобто сірими. Холодний і темний відтінок графіту красиво поєднується з теплими і світлими тонами, які нагадують колір натурального каменю. Завдяки легкому і теплому оздобленню фасаду будинок матиме елегантний вигляд. Відмінні елементи, як-от гараж, варто виділити дещо темнішим відтінком, що, своєю чергою, підкреслить характер будинку.

*на рисунку
Комплект №4
Проект будинку: ОНІКС 4
Використані кольори:
Штукатурка 1: 500 D
Штукатурка 2: 500 B
Мозаїчна штукатурка: MD 75
Дах: чорний
Столярка: світло-коричневий
Лакобейц VIDARON:
L04 Грецький горіх 

Доступна розкіш – графітовий дах і світлий фасад

Невеликим заміським садибам притаманний особливий шарм завдяки поєднанню класичного стилю з дрібкою розкоші. Урізноманітнений ризалітами та еркерами масив будівлі, чотирисхилий дах і висунутий уперед гараж, а також декоративні віконниці й вишукане оздоблення фасаду з красивими рустами – спроектовані зі смаком садиби мають що показати, тому важливо проявити поміркованість при виборі кольору фасаду. Найкраще тут пасуватимуть світлі й м’які кольори з характером. Ідеальним вибором стануть світло-жовті відтінки. Графітовий дах і темна клінкерна плитка додадуть глибини чарівній медовій барві.

*на рисунку
Проект будинку: ОДУД 2
Використані кольори:
Штукатурка 1: 190F
Штукатурка 2: 170E
Мозаїчна штукатурка: MS 02 

Функціонально й естетично – графітовий дах і блакитний фасад

Будинок зазвичай поділяється на функціональні зони: зона входу, денна, спальня, дитяча чи господарча – їх ретельно продумали та спланували архітектори. На оригінальних фасадах будинків часто використовують такий же поділ, через відображення його назовні за допомогою кольорів. Використовуючи більше ніж один-два відтінки для оздоблення фасаду, варто поєднати їх з колористикою даху. Якщо дах графітовий, можна скомбінувати різні відтінки блакитного. Кольори, різні за насиченістю, гармонійно поєднуються і доповнюють один одного, завдяки чому можна використати додаткові матеріали для оздоблення фасадів, наприклад структурну штукатурку.

*на рисунку
Проект будинку: ВІДЕНЬ
Використані кольори:
Штукатурка 1: 480F
Штукатурка 2: 480C
Штукатурка 3: 480B
Мозаїчна штукатурка: MD 09 

Видовищний контраст – графітовий дах і білий фасад

Серед оригінальних ідей оформлення фасаду є також і сміливіші, до яких, без сумніву, належить контрастне поєднання кольорів. Якщо дах графітовий, можна впевнено робити ставку на білий колір. Сніжно-білий фасад, пом’якшений елементами з оздобленням мозаїчною штукатуркоюМозаїчна штукатурка TD 50Мозаїчна штукатурка TD 50Дивитися більше в кольорі «перець із сіллю», матиме сучасний та ошатний вигляд. Це прекрасне рішення в міському середовищі. Холодні кольори впишуться в урбаністичний пейзаж.

*на рисунку
Комплект B 36
Проект будинку: AS 2
Використані кольори:
Штукатурка 1: 500 F
Штукатурка 2: 400 F
Мозаїчна штукатурка: MD 21
Дах: графітовий
Столярні вироби: темно-коричневий
Лакобейц VIDARON:
Палісандр індійський L09

Галерея: