Про FOVEO TECH

Професійні системи утеплення будинків FOVEO TECH – це широкий спектр рішень на основі високоякісних декоративних штукатурок у багатій кольоровій гамі. Їх широко використовують як для новобудов, так і для вже наявних споруд, в індивідуальній та багатоквартирній забудові. Це ідеальні матеріали для реновації будинків з погляду теплоізоляції, захисту їхньої конструкції і зміни зовнішнього вигляду.

Назву марки пов’язано з теплом, турботою, безпекою. Вона походить від латинського слова FOVEO – «тримаю тепло, зігріваю» (згідно з латинсько-польським словником PWN). Кольорову гаму логотипа пов’язано з назвою: оранжевий колір символізує тепло, яке «утримують» графітно-сірі шари систем утеплення.

Технології

Foveo Tech – це філософія «Protect&Decorate» («Захищати і прикрашати»), головною метою якої є підвищення якості нашого життя шляхом забезпечення належних умов для праці та відпочинку. Вона базується на забезпеченні відповідного захисту будинків та турботі про естетику простору при зведенні нових і під час реновації вже наявних споруд. «Protect&Decorate» – це також захист довкілля завдяки зменшенню споживання електроенергії, газу, паливного мазуту і вугілля.

Вироби FOVEO TECH базуються на спеціальній комбінації складників, які забезпечують просте і легке нанесення при збереженні високих параметрів адгезії до основи. Відповідно підібрані добавки регулюють відкритий час роботи, даючи можливість спокійно наносити виріб, а під час оздоблювальних робіт достатній час дозволяє створювати бажану структуру без ризику передчасного тужавіння.

Фасадні фарби FOVEO TECH містять спеціальну композицію реологічних засобів, завдяки яким фарба не розбризкується під час нанесення.

Будинки часто зазнають впливу мікроорганізмів, які викликають їхнє руйнування. Розвиток спор лишайників і пліснявих грибів посилює вологість, що проникає в структуру неутеплених стін. Вироби FOVEO TECH створено на основі лабораторно розробленої формули, яка ефективно запобігає розвиткові деструктивних факторів. Спеціальні засоби надають фасадам естетичного вигляду і стійкості до мікробіологічної корозії.

BioCareTechnology, запобігаючи виникненню вогнищ корозії стін та перекриття, забезпечує чистоту повітря всередині будинків й оберігає здоров'я людей, які там мешкають.

Дивіться також: