Про FOVEO-TECH

Професійні системи утеплення будинків FOVEO-TECH – це широкий спектр рішень на основі високоякісних декоративних штукатурок у багатій кольоровій гамі. Їх широко використовують як для новобудов, так і для вже наявних споруд, в індивідуальній та багатоквартирній забудові. Це ідеальні матеріали для реновації будинків з погляду теплоізоляції, захисту їхньої конструкції і зміни зовнішнього вигляду.

Назву марки пов’язано з теплом, турботою, безпекою. Вона походить від латинського слова FOVEO – «тримаю тепло, зігріваю» (згідно з латинсько-польським словником PWN). Кольорову гаму логотипа пов’язано з назвою: оранжевий колір символізує тепло, яке «утримують» графітно-сірі шари систем утеплення.

Технології

Foveo-Tech – це філософія «Protect&Decorate» («Захищати і прикрашати»), головною метою якої є підвищення якості нашого життя шляхом забезпечення належних умов для праці та відпочинку. Вона базується на забезпеченні відповідного захисту будинків та турботі про естетику простору при зведенні нових і під час реновації вже наявних споруд. «Protect&Decorate» – це також захист довкілля завдяки зменшенню споживання електроенергії, газу, паливного мазуту і вугілля.

Вироби FOVEO-TECH базуються на спеціальній комбінації складників, які забезпечують просте і легке нанесення при збереженні високих параметрів адгезії до основи. Відповідно підібрані добавки регулюють відкритий час роботи, даючи можливість спокійно наносити виріб, а під час оздоблювальних робіт достатній час дозволяє створювати бажану структуру без ризику передчасного тужавіння.

Фасадні фарби FOVEO-TECH містять спеціальну композицію реологічних засобів, завдяки яким фарба не розбризкується під час нанесення.

Будинки часто зазнають впливу мікроорганізмів, які викликають їхнє руйнування. Розвиток спор лишайників і пліснявих грибів посилює вологість, що проникає в структуру неутеплених стін. Вироби FOVEO-TECH створено на основі лабораторно розробленої формули, яка ефективно запобігає розвиткові деструктивних факторів. Спеціальні засоби надають фасадам естетичного вигляду і стійкості до мікробіологічної корозії.

BioCareTechnology, запобігаючи виникненню вогнищ корозії стін та перекриття, забезпечує чистоту повітря всередині будинків й оберігає здоров'я людей, які там мешкають.

Дивіться також: