Підбираємо колір фасаду до цегляно-червоного даху

Черепичний дах – це класичний, перевірений часом вибір, однак лише в поєднанні з правильно підібраним кольором фасаду будинок матиме довершений і неповторний вигляд. Фасади будинків з червоним дахом можуть бути різноманітними, надаючи оселі класичного, сучасного і навіть екстравагантного характеру. Ефект залежить тільки від нас.

Цегляно-червоний дах – який колір фасаду

Розмірковуючи, який колір фасаду до цегляно-червоного даху підійде найкраще, насамперед маємо поглянути на свій будинок з перспективи майбутнього, а вибір кольору фасаду підпорядкувати характеру навколишнього пейзажу: сусідні будівлі, зелені насадження, рельєф місцевості, а також розмірам будинку. Колір [tooltip-productname="tynk-mozaikowy-td-50" id="45"]штукатурки[/tooltip-product] до червоного даху може бути класичним,тобто світлим і теплим, але щоразу частіше обирають сучасні сірі та екстравагантні блакитні відтінки з холодної палітри кольорів.

Який фасад підібрати до червоного даху – ідеї для натхнення

На запитання «Який фасад пасуватиме до червоного даху?» немає однозначної відповіді, тому варто ознайомитися з найцікавішими пропозиціями – як традиційними, так і тими, що вписуються в найновіші сучасні тренди.

Цегляно-червона черепиця – жовтий фасад

*на рисунку:
Проект будинку: АЗАЛІЯ 4
Використані кольори:
Штукатурка 1: 120F
Штукатурка 2: 150D
Мозаїчна штукатурка: MS 112 

Теплий відтінок даху бездоганно поєднується з сонячними жовтими тонами. Світлий, пастельний колір сонця «осяє» фасад, а м’який перехід до оранжевого відтінку на декоративних елементах додасть будинку індивідуальності. 

Цегляно-червоний дах – червоний фасад

*на рисунку:
Проект будинку: ІВОЛГА 2
Використані кольори:
Штукатурка 1: 320F
Штукатурка 2: 350F
Мозаїчна штукатурка: MD 17

Монохромні колористичні комбінації зараз неймовірно модні, тому, вибираючи колір [tooltip-productname="tynk-mozaikowy-td-50" id="45"]штукатурки[/tooltip-product] до червоного даху, варто розглянути й червону палітру. Ідеального ефекту можна досягти, зупинившись на дуже світлих відтінках рожевого, доповнених пастельними жовтими тонами.

Цегляно-червоний дах – бежевий фасад

*на рисунку:
Проект будинку: ШАФРАН
Використані кольори:
Штукатурка 1: 320F
Штукатурка 2: 320D
Мозаїчна штукатурка: MS 02 

Теплий характер черепиці цегляного кольору чудово поєднується зі світлими відтінками коричневого. Світло-бежевий колір має класичний і надзвичайно елегантний вигляд. Чудово підходить і для одноповерхових, і для двоповерхових будинків. Це ідеальне рішення і для заміських вілл, і для таунхаусів.

Цегляно-червоний дах – зелений фасад

*на рисунку:
Проект будинку: НЕПТУН 5
Використані кольори:
Штукатурка 1: 380F
Штукатурка 2: 380C
Мозаїчна штукатурка: MD 25

Надзвичайно ефектною, свіжою й оригінальною ідеєю є використання зеленої палітри для будинків з дахом цегляного кольору. Зелений – це колір природи (трави навколо будинку, листя на деревах), а тому ідеально вписується в ландшафт. До цегляно-червоного даху найкраще пасуватимуть теплі зелені відтінки, які гармонійно поєднуються з червоним й оранжевим кольорами.

Чорний дах – сірий фасад

*на рисунку:
Комплект №4
Проект будинку: ОНІКС 4
Використані кольори:
Штукатурка 1: 500 D
Штукатурка 2: 500 B
Мозаїчна штукатурка: MD 75
Дах: чорний
Столярні вироби: світло-коричневий
Лакобейц VIDARON: L04 Грецький горіх 

Сірі кольори зараз надзвичайно модні як в інтер'єрах, так і на фасадах. Обираючи варіант «цегляно-червоний дах – сірий фасад», слід пам'ятати про збереження рівноваги між світлими і темними відтінками. Чудовим рішенням стануть декоративні елементи з деревини, котрі «зігріють» образ дому.

Галерея: