Естетичний і міцний фасад дому мрії

У найближчих серіях «Дому мрії» буде представлено Силіконову штукатурку FOVEO TECH TN 30. Учасники популярної програми та її глядачі ознайомляться з властивостями виробу і побачать, як його застосовують.

АТ «ФФіЛ «Śnieżka» – один зі спонсорів програми «Дім мрії», яку можна переглядати на телеканалі TVN щосуботи о 20 годині. Компанія надає учасникам проекту вироби зі свого портфоліо, тим самим підтримуючи їхнє прагнення побудувати дім своєї мрії. Одним з таких виробів є Силіконова штукатурка FOVEO TECH TN 30 – це високоякісна, готова до використання штукатурна маса, виготовлена на основі силіконової смоли з додаванням наповнювачів і мармурової крихти. Виріб призначено для виконання вручну або методом розпилення тонкошарових декоративних штукатурок у безшовній системі утеплення FOVEO TECH.

Характерною особливістю штукатурки є ефект самоочищення, завдяки якому поверхня залишається стійкою до осідання бруду та інших речовин. До складу штукатурки входять також засоби, що обмежують розвиток грибків, плісняви й лишайників, тому естетичний і міцний фасад милуватиме око протягом тривалого часу. Силіконова штукатурка TN 30 відмінно захищає від дії дощу вже через 24 години після закінчення робіт. Доступна у 241 кольорі.

У програмі «Дім мрії» беруть участь 10 пар з усієї Польщі, які змагаються за омріяний будинок площею 315 м2. Хто переходить на наступний етап, вирішують учасники. До грандіозного фіналу, який відбудеться 31 серпня, вийдуть дві пари, а переможців оберуть глядачі.

Запрошуємо до перегляду програми!