FOVEO TECH. Фасад під надійним захистом

Атмосферні опади, біологічна корозія, забруднення повітря, динамічні напруження через інтенсивний дорожній рух... Сучасні фасадні фарби мають протистояти багатьом загрозам. Розробка відповідних формул потребує не тільки значних коштів, а й насамперед знань.

Технологічна лабораторія FOVEO TECH створила унікальну рецептуру. Фасадна силіконова фарба FN 30 – це ультрасучасний виріб, виготовлений на основі найновіших досягнень у сфері засобів для захисту і декорування фасадів. Її склад є комбінацією сучасних рішень, які забезпечують унікальні властивості.

 

Фарба FN 30 – це гібридне поєднання синтетичних смол, що надають виняткову міцність і механічну стійкість, із силіконовими смолами, завдяки яким волога ззовні не проникає у структуру основи, а це запобігає руйнуванню стін. Водночас силіконова фарба зберігає дуже добру паропроникність, що дозволяє молекулам води вільно виводитися назовні будинку. Скляні мікрокульки, які вона містить, у поєднанні з іншими спеціально підібраними компонентами створюють унікальне покриття – НЕОСТРУКТУРУ, завдяки якому фарба:

  • є винятково міцною,
  • краще відбиває світло, зменшуючи негативні наслідки нагрівання фарби,
  • стійка до механічних напружень,
  • мінімізує площу контакту води з фасадом, створюючи крапельний ефект,
  • не притягує бруду і має властивості самоочищення,
  • при збереженні унікальних властивостей силікону надає фасаду красивого вигляду.

Фасадна силіконова фарба FN 30 доступна в широкій кольоровій гамі. Палітра налічує 239 кольорів.

Галерея: