Авіаційний мурал у столиці Підкарпаття

Образ великих міст викликає в нашій свідомості двоякі асоціації. З одного боку – сучасні, мальовничі житлові квартали, а з іншого – сірі й занедбані будинки. Проте вони можуть отримати нове дихання завдяки реставрації фасадів – допоможе в цьому Фасадна силіконова фарба FOVEO TECH FN 30.

Фасади будинків постійно потерпають не лише від впливу атмосферних факторів, а й –особливо в містах – від різноманітних забруднень. Об’єкти, фасади яких уже зачепили безжальні зуби часу, можна відновити, вдихнувши в них нове життя. Гарним способом для цього є відповідна фарба, наприклад Фасадна силіконова фарба FOVEO TECH FN 30, призначена для захисно-декоративного фарбування та реставрації житлових, господарських, промислових і громадських будівель.

Її рекомендують передусім для виконання реставраційних робіт, які вимагають використання виробів найвищої якості й міцності. Саме за допомогою цієї фарби намальовано мурал, що увіковічує історичний літак ПЗЛ-37 «Лось» на одному з будинків у Ряшеві.

Виріб характеризується унікальним покриттям – неоструктурою, яка забезпечує міцність, стійкість до механічних напружень, краще відбиває світло, зменшуючи негативні наслідки нагрівання фарби, не притягує бруду і виявляє властивості самоочищення. Перевагою виробу є також паропроникність, особливо важлива для об'єктів, утеплених мінеральною ватою. Фарбу легко наносити, вона доступна у 240 кольорах, що гарантує унікальний, красивий вигляд.

Галерея: