Акція на продукцію TM «FOVEO TECH»

АКЦІЯ Шановні покупці! З приємністю інформуємо, що в період з 01 жовтня по 31 жовтня 2018 року компанія «Снєжка-Україна» проводить акцію на високоякісну продукцію TM «FOVEO TECH»

При утепленні фасаду будівель необхідний надійний захист від атмосферних факторів (опадів, сонячних променів), а також попадання пилу та поривів вітру.
Такий захист забезпечить сітка для будівельних риштувань з логотипом FoveoTech.
Вона добре пропускає повітря та світло, тим самим, забезпечуюєкомфортні умови будівельникам.

Покупець, придбавши Акрилову штукатурку ТА11 та/або Силіконову штукатурку TN30 та/або Мозаїчну штукатурку TD50TM «FOVEO TECH», в офіційного дистриб’ютора компанії «Снєжка-Україна», Фірмовому Салоні «SNIEZKA», Спеціалізованому Магазині «SNIEZKA», Магазині «SNIEZKA» та в роздрібних торгових точках, від 24 шт., отримує в подарунок одну захисну сітку для будівельних риштувань з логотипом FoveoTech, розміром3 м на 14м.
Покупець повинен надіслати скан-копію підтверджувального документа (товарної накладної чи чеку) щодо купленої продукції на електронну адресу vasyl.kozak@sniezka.ua чи на номер у viber - 380673742262 та вказати свій контактний номер телефону.
Після отримання підтверджувальних документів буде відправлено із заводу компанії «Снєжка-Україна» захисну сітку для будівельних риштувань з логотипом FoveoTech торговому представнику компанії «Снєжка-Україна» відповідної області, який доставить сітку покупцю.

Галерея: